نتایج جستجو برای عبارت :

صعود به دو قله کمال سهند و اورین خوی

این پاورپوینت در 16 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از فعالیت های ورزشی در کوه سهند،قله سهند و جام، رودخانه های از کوه سهند سرچشمه می گیرند،قله های کوه سهند و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد کوه سهند در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
لیفتراک سهند
نماینده شرکت بالکان آ.د بلغارستان
نماینده الحاقی‌های kaup
لیفت تراک دیزلی و دوگانه‌سوز ۲ و ۲.۵ تن سهند
یدک‌کش دیزلی و دوگانه‌سوز سهند باقدرت کشندگی ۴۵ تن
یدک‌کش برقی سهند باقدرت کشندگی ۷ تن
استاکر، ریج تراک و جک پالت برقی ۱ الی ۲.۵ تن سهند
 قیمت لیفتراک سهند
این پاورپوینت در 16 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از فعالیت های ورزشی در کوه سهند،قله سهند و جام، رودخانه های از کوه سهند سرچشمه می گیرند،قله های کوه سهند و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد کوه سهند در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
هتل سهند 2 مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 8 با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل سهند 2 برای اقامت در
مکان نیوز  - ایرنا - رییس منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه با اشاره به اجرای طرح کاداستری در مراتع سهند گفت: در این طرح ۳۰ هزار و ۲۰۰ هکتار به دقت نقشه‌برداری و سند تک برگ این مراتع به نام دولت صادر شد.
ناصر شکری روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح با هدف جلوگیری از تغییر کاربری، تصرف و تخریب انجام شده و با صدور سند مالکیت، هرگونه تخریب و تغییر کاربری این اراضی ممنوع بوده و افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
وی گفت: مراتع سهند
بازرگانی شریعتی یکی از برترین نمایندگی های شیرآلات سهند می باشد که با معرفی و عرضه ی بهترین و باکیفیت ترین محصولات بازار در انتخاب کالا تا هنگام خرید هراه شماست
شیرآلات سهند یکی از شرکت های تولید شیرآلات بهداشتی با 20 سال سابقه کار در ایران می باشد
ویژگی های شیرآلات سهند :
- استفاده از تکنولوژی نانو برای خاصیت آنتی باکتریال
- آبکاری فوق العاده باکیفیت مقاوم در برابر آهک و کلر
- دارای طراحی متنوع و زیبا
7 سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر
هتل سهند 2 مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 8  با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل سهند 2  برای اقامت د
پنجاه و چهارمین صعود کوهنوردان باشگاه کاراکال بادرود به قله کرکس در سال ۱۳۹۸
صبح امروز جمعه ۱۳ دی ماه تیم ۴ نفره باشگاه کوهنوردی کاراکال بادرود توانستند در هوایی سرد و با سرعت باد بالا ، در کمتر از ۵ ساعت به قله برفی کرکس صعود کنند.لازم به ذکر است که کوهنوردان این باشگاه تاکنون از ابتدای سال ۹۸ ، تعداد ۵۴ مرتبه توانستند به صورت تیمی ( بالای ۴ نفر)  به قله کرکس صعود کنند .
صعود شیر بچه های تبریز به مسابقات لیگ برتر فوتبال زیر ۱۷ سال کشورراهیان عاشورا تبریز 4⃣ولایت اهواز 2⃣مرحله نهایی مسابقات فوتبال زیر ۱۷ سال کشور که به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد و در نهایت تیم های خلیج فارس شیراز و راهیان عاشورا تبریز ضمن صعود به شش تیم برتر ایران جواز حضور در مسابقات کشوری سال آتی را کسب کردند.⭕️تبریک به ریاست محترم هیات فوتبال استان جناب آقای حاج جواد ششگلانی و عوامل اجرایی و جامعه ورزش استان و پیشکسوتان فوتبال و با
کوه آتشفشانی سهند که در منطقه حفاظت شده سهند قرار دارد، طی هزاران سال
فعالیت باعث شکل گیری قله های کله قندی شکلی شده که در گذار زمان محل سکونت
مردمان این منطقه گشته است. روستای کندوان تبریز که در دامنه کوه سهند قرار دارد
علاوه بر این که محل سکونت روستاییان هست، اثری تاریخی و ساخته دست بشر
نیز می باشد. خانه های این روستا از کندن و تخیه درون این کوه های کله قندی
شکل به دست انسان ساخته شده اند. خانه های روستای کندوان از نظر نوع
معماری در ایران
aبارکد خوان سهند SND120

فاصله اسکن: 0 تا 35 میلی متر
تکنولوژی خواندن: لیزری
معرفی و بررسی بارکد خوان سهند SND120
 بارکد خوان که
تحت عنوان بارکد اسکنر نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای اسکن
بارکد و دستیابی به اطلاعات کالاها در انبارها، فروشگاه ها و محیط هایی از
این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.
بارکد اسکنر سهند Sahand SND120 یکی از محصولات شرکت ایرانی سهند است که از تکنولوژی لیزر برای تشخیص و اسکن بارکد بهره می برد.
این بارکدخوان بیسیم سهند با
شرکت صنایع بسپار تحریر آسیا با برند تجاری سهند فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ در زمینه تولید لوازم التحریر ،اداری و بایگانی آغاز کرده است و به منظور دستیابی به خودکفایی در زمینه صنایع پلیمری با استفاده از مدرنترین و مجهزترین ماشین آلات به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ورق های پلی‌پروپیلن (p.p) در ایران شناخته شده است.
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی آلودگی زیست محیطی نداشته باش
یک گام تا صعود تیم شهدای سیریز زرند به سوپر لیگ استان کرمان 
 برتری تیم شهدای سیریز در برابر هزار کرمان و صعود از گروه خود به مرحله ی نیم نهایی لیگ یک استان

به گزارش ندای زرند : عصر امروز جمعه ۹فروردین ۱۳۹۸ تیم شهدای سیریز زرند با برتری ۲ بر ۱ مقابل تیم هزار کرمان به مرحله ی نیم نهایی لیک یک استان صعود کرد.
عباس حسن زاده مربی تیم شهدای سیریز ضمن تبریک به مردم خوب و ورزشکار شهرستان زرند و به ویژه مردم سیریز گفت : با توجه به برد این دیدار وتلاش
جایگزین داربست
اجاره کلایمر معمولا به صورت ماهیانه محاسبه می شود و با یک بار نصب و آموزش رایگان انجام می گیرد. دستگاه های جایگزین داربست کلایمر
شرکت سازه گستر سهند با طراحی مهندسین مجرب این مجموعه  و تنوع سبد های
نما قابلیت تنظیم از 1 متر تا 8 متری و سبد های تلسکوپی پشت بام در هر نوع
نمای ساختمان و یا بغل کار و پشت کار که همسایه،اجازه نصب داربست را نمی
دهد جایگزین داربست
قابل استفاده می باشد و بدون هیچ مزاحتمی به همسایه ها و بدون اشغال هیچ
آدرس :  مشهد , خیابان امام رضا , امام رضا 8 , چهار راه سوم
فاصله تا ورودی حرم مطهر : 10 دقیقه پیاده
هتل سهند 2  مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل یک ستاره شیک و مدرن در خیابان امام رضا 8  با فاصله حدود 10 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزد
صدای باد را در گردنه ی حرکت شنیدم!
پرواز خواهم داد. تا کجای زمین مرا خواهی برد
فتح قله ها مرا به خود می خواند
امیدوارانه،
تا انتها یک توان، راه باید رفت
پاهایم در تکرار گام های خوشایندی، مجذوب شده
کشش هایی قدم هایم را هدایت خواهد کرد
در جدال با سختی های صعود،
در آخرین بلندای پرواز،
اوج را حس خواهم کرد،
و باور صعود در وجودم، دوباره شکفته خواهد شد!
با استعانت از خداوند متعال
در مورخه ۱۴ خرداد ۹۸ ساعت ۵ بعدازظهر تعداد ۲۸ نفر از اعضای باشگاه کوهنوردان ایلام شامل یک دستگاه اتوبوس و سواری به سمت تبریز به راه افتادیم.
در ادامه ساعت ۲۱ در سنقر برای نماز و افطاری آخرین روز ماه مبارک رمضان توقف یک ساعته ای داشتیم.فردای آن روز عید فطر بود و چه روزی بهتر ازین برای جشن گرفتن و صعود به قله.
انتخاب اول برای صعود قله کمال در تبریز بود،برای صعود به این قله که در جنوب شرق شهر تبریز واقع شده است باید به پ
چگونه کمال طلبی خود را کاهش دهیم
۱۸۰ دقیقه درس دقیق با مثال و توضیحدراین درس می آموزید دقیقا به چه میزان کمال طلبی منفی داریدعلت کمال طلبی خد را متوجه میشویدو با آخرین تکنیکهای برگرفته از ۴ شیوه مشهور درمانی دنیای روانشناسی به تغییر خواهید پرداختهدف این درس حذف کمال طلبی نیست، تبدیل کمال طلبی منفی به مثبت( پردستاوردی) است

این درس چه خواهم آموخت ؟
چرا به کمال طلبی منفی دچار میشویم؟چرا اکثر انسان ها نمی توانند از کمال طلبی منفی رها شوند؟سم
۱۸۰ دقیقه درس دقیق با مثال و توضیحدراین درس می آموزید دقیقا به چه میزان کمال طلبی منفی داریدعلت کمال طلبی خد را متوجه میشویدو با آخرین تکنیکهای برگرفته از ۴ شیوه مشهور درمانی دنیای روانشناسی به تغییر خواهید پرداختهدف این درس حذف کمال طلبی نیست، تبدیل کمال طلبی منفی به مثبت( پردستاوردی) است

این درس چه خواهم آموخت ؟
چرا به کمال طلبی منفی دچار میشویم؟چرا اکثر انسان ها نمی توانند از کمال طلبی منفی رها شوند؟سم
پاورپوینت نکاتی در مورد صعود به کوه
دانلود پاورپوینت با موضوع نکاتی در مورد صعود به کوه، در قالب ppt و در 31 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: استرس: انجمن پزشکی کوهستان ایران: محققان بین استرس مضر و زیان آور و استرس مثبت و سودمند تفاوت قایل شده اند. منظور از استرس مثبت آ
دانلود آهنگ جدید سهند بی زد یه پوست نو
دانلود آهنگ سهند بی زد به نام یه پوست نو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده یه پوست نو با صدای سهند بی زد از جوان ریمیکس
Download New Music Sahand Bzed – Ye Pooste Now

جدیدترین ساخته سهند بی زد، یه پوست نو نام دارد.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
هم اکنون می توانید موزیک یه پوست نو را با بالاترین کیفیت دانلود نمایید.
امیدوارم موزیک از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
با آرزوی بهت
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، اینجانب مهدی اکبرزاده به همراه سه برادر خود به نام های خداخواست اکبرزاده، میثم اکبرزاده و هادی اکبرزاده از شهرستان مرودشت استان فارس در تاریخ 11 مرداد 98 موفق به صعود به بام ایران از جبهه شمالی شدیم. نکته مهم این صعود این است که این اولین بار می باشد که 4 برادر ایرانی قله دماوند را فتح کرده اند. لازم به ذکر است بنده و یکی از برادران سال 97 از جبهه شمالی شرقی و سال 96 از جبهه جنوبی نیز به قله دماوند صعود داش
به گزارش دورتموند ایران ، تیم بورسیا دورتموند که در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان اروپا قرار داشت موفق به صعود از این گروه به مرحله یک هشتم نهایی شد.
گروه F این رقابت های که به گروه مرگ نامیده شد، چهار نماینده از چهار کشور اسپانیا، ایتالیا، آلمان و چک داشت. بارسلونا، اینتر، دورتموند و اسلاویا پراگ تیم هایی بودند که در این گروه حضور داشتند.
دورتموند در اولین بازی خود برابر بارسلونا به تساوی صفر صفر دست یافت.در دومین بازی پراگ را دو بر یک شکست داد.
اگر اشتباه نکنم کلاس پنجم یا ششم ابتدایی بودم که متوجه شدم دچار کمال طلبی ام. هرچند که چندان شدید نبود. اما حالا تقریبا یک سالی میشود که آن کمال طلبی خفیف جایش را داده به کمال طلبی منفی و آن اعتقاد نسبتا مزخرف یا همه یا هیچ.
و قطعا که به دنبال هر کمال طلبی منفی یک اهمال کاری مزخرف تر وجود دارد :\
چه داستان هایی که به خاطر همین کمال طلبی ننوشتم و چه درس هایی که گذاشتم نخوانده بمانند :|
خلاصه ی مطلب آنکه این روز ها نسبت به وبلاگم هم همین حس را پیدا ک
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه
در شبکه استانی سهند
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه، همراه با توضیحات دکتر حمید محمدی راد (ریاست دانشکده) در خصوص نحوه جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید (بر اساس سوابق تحصیلی) 17 تیر ماه در بخش خبری ساعت 19 شبکه استانی سهند- آذربایجان شرقی پخش شد.
(ثبت نام براساس سوابق تحصیلی)
پیست اسکی سهندپیست اسکی سهند در جنوب شرقی تبریز , از پلیس منش تبریز - تهران حدودا ( ۲۷ کیلومتر مسافت داراست . این پیست از امکاناتی همچون تله اسکی , مکتب اسکی برای خانوم ها و آقایان , لانه برف کوب , 12دستگاه بالا بر , هتل حیاط دار , خدمت های بهداشتی و اماکن ورزشی بین راهی شامل است که حدود 6 ماه از سال گردشگران و ورزشکارن متعددی را جهت تفریح , ورزش و اسکی به خویش جذب می نماید .تا کنون علاوه بر این‌که پیست اسکی سهند تبریز ناحیه ای بر

این درس چه خواهم آموخت ؟
حالا دارم فکر می کنم چقدر خوبه که تغییر می کنم. چقدر خوبه که بنویسم و این سیر تغییر رو ببینم. قبلا فکر می کردم باید کامل و بی نقص بنویسم. ایرادی در من نباشه حرفم درست و همه جانبه باشه. یک کمال گرایی بازدارنده. اما حالا دارم به مفهوم بهتری از کمال گرایی میرسم. من کمال و خوب رو می خوام نه به این معنی که من کاملم. کمال رو ندارم که می خوامش. به سمت اون میرم. پس باید تغییر کنم. رشد کنم.از جایی به جایی دیگر برم. پیش روی کنم. 
 سکون می تونه دو معنی داشته باشه
 ماجرا این است که تیم ملی ایران یک
بازی کمتر نسبت به دو مدعی دیگر دارد و در صورت پیروزی در ۴ مسابقه آینده
به عنوان صدرنشین مستقیم صعود خواهد کرد.جالب‌تر اینکه عراق هم اگر ۳ بازی
باقیمانده اش را ببرد، تیم اول خواهد بود. البته یکی از این سه بازی، در
تهران مقابل ایران است
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

گروه C مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر در آسیا یکی از پیچیده‌ترین گروه‌های حال حاضر رقابت‌های گزینشی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره های مختل

این درس چه خواهم آموخت ؟

این درس چه خواهم آموخت ؟
کوه سهند که با نام عروس کوه های ایران شناخته می شود، از هیجان انگیزترین و زیباترین جاذبه های طبیعی ایران است. کوه سهند در شهر تبریز واقع شده و یک کوه آتشفشانی است. این کوه با گونه های مختلف گیاهی و جانوری گوناگون و همچنین چشمه های آب متعدد به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری میان توریست ها تبدیل شده است. کوه سهند در فصل های مختلف جلوه های گوناگونی دارد، به طوری که در زمستان پوشیده از برف و در فصل بهار پوشیده از گل های مختلف است.
موقعیت جغرافیایی

باسمه تعالیانبیای الهیحضرت آدمغزل۱
اولین پیغمبر حق بر همه خلق جهانحضرت آدم بود، از بهر مردان و زنان
ترک اولی کرد آدم ، زین جهت او رانده شداولین معصوم می باشد، ولی مومنان
می خورند حوا و آدم ، میوه ی ممنوعه رااین بود مذموم بر اهل بهشت و حوریان
خلق آدم از گل است و آب و امواجی چو بادمی دمد حق روح را، تا او بیابد جسم و جان
می کند تمجید و تسبیح خدا را هر ملکچون که انسان بهترین مخلوق ممکن در جهان
می کنند سجده به آدم، جز که شیطان رجیممی دهد حق فرصتی
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین صعود نکردن به دور بعد کوپا آمه ریکا را قابل قبول نمی‌داند.
به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین در دومین دیدار خود در رقابت‌های کوپا آمه ریکا با تساوی یک بر یک برابر پاراگوئه متوقف شد.

با توجه به شکست آرژانتین در دیدار نخست برابر کلمبیا کار این تیم برای صعود به دور بعد سخت شد.

مسی بعد از بازی گفت: باید هر چه سریع‌تر خود را بیابیم. وقت زیادی نداریم. بازی برابر پاراگوئه اصلاً آسان ن
انسان آنچنان موجودی است که نمی‌تواند عاشق امر «محدود» و «فانی» باشد، یعنی عاشق شیئی باشد که به زمان و مکان محدود است. انسان عاشق کمال مطلق است و عاشق هیچ چیز دیگری نیست، یعنی عاشق ذات حق است، عاشق خداست. همان کسی که منکر خداست، عاشق خداست. حتی منکرین خدا نمی‌دانند که در عمق فطرت خود عاشق کمال مطلق‌اند ولی راه را گم کرده‌اند، معشوق را گم کرده‌اند. محیی‌الدین عربی می‌گوید پیغمبران نیامده‌اند که عشق و عبادت خدا را به بندگان یاد بدهند، بلکه
مسابقات صعود تپه.
این بازی همانند نسخه قبل خود، بر اساس قوانین فیزیک و نیوتون ساخته شده
است و در آن شما می بایست اتومبیل ها و موتورسیکلت ها را در مسیر هموار و
پر پیچ و خمی که در انتظارتان است سالم به مقصد برسانید و در بازی کوچکترین
حرکت اضافی متناقض با علم فیزیک باعث واژگون شدن شما خواهد شد! اگر دوست
دارید با بیل نیوتن همراه شوید و یک بازی معتادکننده را در اندرویدفون خود
تجربه کنید بدون شک Hill Climb Racing 2 نظرتان را جلب خواهد نمود!
ادامه مطلب
رسته‌ام از کمال انسانیاز حروف قیل و قال انسانی از جهات بی‌ثبات زوالاز جنوب و از شمال انسانی چون که برجسته‌ام به قامت روحباک نیستم از رجال انسانی زحمت عمرها بسی بردمتا که شد پاک سال انسانی هر کسی ریسمان خود بافددر پی اتّصال انسانی من ولی غرّه‌ام به حالت خویشغرقه در ارتحال انسانی حلمیا چشم حال خود وا کنبسته کن چشم و چال انسانی
بر توده‌ای متراکم از قطرات ریز آب و یخ است که در لایه های  زیرین و میانی اتمسفر ( هوا کره ) تشکیل می‌شود ، در صورتی که صعود بخار آب به آرامی صورت بگیرد ، ابر های نازک بوجود می آیند و اگر صعود بخار به سرعت انجام شود ، ابر های توده ای تشکیل می شوند .
ادامه مطلب
مبانی نظری و پیشینه پژوهش کمال گرایی
دید کلی :
مبانی نظری و پیشینه پژوهش کمال گرایی در 24 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
توضیحات کامل :
مبانی نظری و پیشینه پژوهش کمال گرایی در 24 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

ویژگی های فایل
- 39 صفحه فارسی شامل مبانی نظری، پیشینه تحقیق و منابع (داخلی و خارجی)
- در قالب فایل ورد قابل ویرایش با استاندارد آکادمیک
- منبع نویسی شده به شیوه APA
- منابع بخش مبانی از 2015 به قبل و بخش پیشینه از 2014 به قبل
- شامل 19 صفحه متن و 5 صف
باربری تهران
باربری تهران با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل بین شهری و درون شهری انواع بار و خرده و بار و اثاثیه و کالا و محصول شما را تهران به کمال شهر استان البرز منتقل می کند. حمل بار ارزانتر و با کیفیتتر را با باربری تهران تجربه کنید.
بهترین باربری کمال شهر تهران
صعود از پله های بلندی که انگار تا ابدیت ادامه داشت، بدون شک به اندازه ی صعود از پله های زندگی سخت بود. شکستگی عمیقی میانشان دیده می شد و همین شکستگی باعث شده بود تا پله های دیگر نیز چنان سست شوند که ترسِ فرو ریختنشان لحظه ای او را رها نکند... به شکستگی رسید و بدون فکر، قدم برداشت. چشمانش بسته بود و عصایش را می فشرد. بارِ بزرگی روی دوشش سنگینی می کرد. آماده بود تا حس آشنای سقوط به سراغش بیاید اما جای آن، قدم روی چیزی گذاشت. چشمانش را گشود و دستی را د
توضیحات فروش بتونیر 300 لیتری - بتونیر 300 لیتری برقی با الکتروموتور تک فاز و 3 اسب- 1400 دور در دقیقه- گیربکس دستگاه ساخت اصفهان حلزونی 7F86- دارای 2 عدد چرخ - دنده کمر- مناسب جهت بتون ریزی های ساختمانی مانند پیاده رو سازی ، کف  سازی سوله ها - حمل و نقل سریع و آسان نسبت به بتونیر های 400 و 500 لیتریجهت مشاهده قیمت به روز بتونیر به سایت سهند ابزار مراجعه نمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.021-3375100009128107868قیمت اجاره بتونیر 300 لیتری برقی 
جهت هماهنگی و کسب اط
کلایمر سازه گستر سهند در سال 1378 با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استاندارد سازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید سعی می نماید گامی هر چند کوچک در راستای آبادانی این دیار کهن بر دارد. کلایمر سازه گستر سهند سعی نموده است تا با متمرکز کردن فعالیت های خود بر صنعت ساختمان سازی ، ساخت کلایمر کلیه تجهیزات قالب فلزی بتن ، مت
مبدا :اصفهان

مقصد :همدان-همدان

شروع تور :17 مرداد 1398ساعت 00:00

پایان تور :18 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :1روز1شب

درباره سفر - تور صعود به قله یخچال همدان
خدمات برنامه: سرویس رفت و برگشت مربی و راهنما بیمه مجوز میان وعده

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید:
https://esfahan.tours/Agency/21579/Tour/880/%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D9%82%D9%84%D9%87%20%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84%20%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86
اصفهان تور/https://esfahan.tours
در آغازی برای نبودن، خویش را در میان مردمانی دیدم که به بودن ارزش می نهادند. در روزی از زندگانی، خویش را در آغوش مردگان یافتم. بدون اظطراب برای منصرف شدن، چشم به آنها دوختم. بدون دلیلی برای برگشتن، پل های جا مانده را آوار می کردم. من درخواست رهایی داشتم و حالا با یک پروازِ بدون صعود اجابت شده بود. برای اینکه در آن دنیا سخت محاکمه نشویم. یکی یکی روی لبِ صخره می ایستادیم و یک دیگر را با چشم های بسته هل می دادیم. شاید آن دنیا بخاطر مرگ محاکمه بشویم
شرکت sts سهند تبریز از سال 1385 مورد تائید ثبت شرکت ها کشور قرار گرفته و در زمینه های مختلف پروژه های بین المللی پیمانکاری عمرانی فعالیت چشم گیری داشته. که تاکنون در کشورهای ترکیه. اقلیم کوردستان عراق . آذربایجان  . ارمنستان گرجستان .ایران فعالیت های قابل توجهی داشته. 
ادامه مطلب
گلی خوشبوی در حمام روزی - رسید از دست محبوبی به دستم- گرفتم آن گل و کردم خمیری _ خمیری نرم و نیکو چون حریری- معطر بود و خوب و دلپذیری _ به او گفتم که مشکی یا عبیری_ که از بوی دلاویز تو مستم_ بگفتا من گلی ناچیز بودم - ولیکن مدتی با گل نشستم- گل اندر زیر پا گسترده پر کرد - مرا با همنشینی مفتخر کرد- چو عمرم مدتی با گل گذر کرد- کمال همنشین در من اثر کرد- وگرنه من همان خاکم که هستم
گلی خوشبوی در حمام روزی - رسید از دست محبوبی به دستم- گرفتم آن گل و کردم خمیری _ خمیری نرم و نیکو چون حریری- معطر بود و خوب و دلپذیری _ به او گفتم که مشکی یا عبیری_ که از بوی دلاویز تو مستم_ بگفتا من گلی ناچیز بودم - ولیکن مدتی با گل نشستم- گل اندر زیر پا گسترده پر کرد - مرا با همنشینی مفتخر کرد- چو عمرم مدتی با گل گذر کرد- کمال همنشین در من اثر کرد- وگرنه من همان خاکم که هستم
‍ ‍ صعود مقتدرانه تیم شهدای سیریز به سوپر لیگ استان کرمان
از سری مسابقات لیگ یک استان کرمان ، عصر امروز تیم شهدای سیریز  در ورزشگاه عربنژاد زرند به مصاف تیم نخل جنوب کرمان رفت و با برتری  ۴بر ۲  ضمن راهیابی به فینال مسابقات به سوپر لیگ استان کرمان صعود کرد.
تیم شهدای سیریز در دور رفت در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱بر۰ مقابل نخل جنوب در ورزشگاه سلیمی کیا کرمان شکست خورده بود که در دور برگشت انتقام خود را از این تیم گرفت.
عباس حسن زاده مربی تیم
سربازی که تمام شد حال و حوصله خیلی چیز ها رو از دست دادم ، همینطور کوهنوردی، 5 ماهه 5 بار نرفتم کوه، اومدم سراغ وبلاگم و وبلاگ های دیگران ببینم چه خبره چی به چی شده!یک گزارش مربوط به سال 95 رو خلاصه وار تکمیل کردم و منتشرش کردم و بعدش دلم خواست چیزی بنویسم، مطلب خاصی به نظرم نیومد جز اینکه رفته بودم کلکچال و در موردش بنویسم حداقل اگر کسی هم اینجا رو نمی خونه خودم بعد ها میام سراغش و تجدی خاطره میکنم.با یکی از دوستان مجازی که تا به حال ندیده بودمش
بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که حجم معاملات که در این هفته ۳۲ هزار و ۴۹۱
به گزارش واحد آمار و نظرسنجی بورس نیوز، در شهریور ماه سال 97 هیأت مدیره شرکت «سیمان ایلام» تصمیم گرفت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‎ها به منظور خروج از ماده 141 قانون تجارت، افزایش سرمایه 172 درصدی را به جریان بی‎اندازد.
ادامه مطلب
باسلام و عرض خسته نباشید 
عنوان این مطلب با اجازه‌ی مدیر آموزش و پرورش سهند و اسکو آقای یحیی نجابت پخش میگردد.

در المپیاد ریاضی دانش آموزشی امسال در پایه نهم با شرکت ۱۶ دانش آموز پایه نهم صورت می‌گیرد 
اسامی منتخبین : 
علی قشونی 
امین جوانی
امین رضاییان
امیرحسین صالحی 
پویا فتحی
رضا باقری 
امیررضا پور مهدوی
امیرحسین وجودی 
بابک فخیم
امیررضا صیادی
محمد محمدی
پویا پور بیگی
غلامعلی کامران
امین آیانی صفت 
امیررضا جدیری
پویا فریدی
که در مر
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ای افق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب
فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات در رقابت با ۱۳ ساله‌ها خوش درخشید.
به گزارش سفیر جنوب؛فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات بار دیگر برتری خود را نشان داد و این‌بار برای ورودی به مسابقات کشوری در مرحله استانی در بالاترین سطح با ۱۳ ساله‌ها به میدان رفت و به راحتی و مقتدرانه پیروز شد و به مرحله کشوری صعود کرد.
فاطیمابرازجانی نخبه ۸ساله آبپخشی در رقابت با۱۳ساله هادربالات
 پیام های صعود یک موشک و سقوط یک پهپاد
 سپاه پاسداران اعلام کرد که پهباد جاسوسی "گلوبال هاوک یا MQ-4C " یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای جاسوسی جهان است با یک موشک زمین به هوا ساقط کرده است. اعلام رسمی ساقط کردن یک فروند هواپیمای عملیاتی _ جاسوسی آمریکا توسط سپاه میتواند پیام های متعددی داشته باشد:
1⃣ پاسخ تهدید با اقتدار: جمهوراسلامی ایران در دفاع از منافع خود کوتاه نمی آید و هرگونه تهدید را با اقتدار پاسخ می دهد. " دوران بزن و دررو تمام شده است"
2
پیشرفت ها و دستاوردهای ایران اسلامی در
چهاردهه گذشته بنابر آمارهای بین المللی نشانگر موفقیت های جمهوری اسلامی
علیرغم همه مشکلات و کمبودهاست. کتاب پیش رو مجموعه ای از دستاوردهای غرور
آفرین ملت مسلمان ایران است.
این کتاب یکی از کتاب های جامع در زمینه ی اطلاعات آماری در این باره است که با ذکر منبع منتشر شده است.
برای دریافت کتاب صعود چهل ساله کلیک کنیدحجم: 15.7 مگابایت
هر چیز که در جستن آنم، آنم
بله درست می‌گوید، من خودِ دردم، خود خواستن و نرسیدن، خودِ بیهودگی، دوستی امروز می‌گفت تمایل به پرفکت بودن باگ خلقته، راست می‌گفت چرا تا به حال توجه نکرده بودم که هرچه می‌کشم از این میل به پرفکت بودن است؟ چرا تا به حال هیچ قدمی برای تعادل در خودم بر نداشتم؟ چرا باید همه‌ی زندگی برای این باگ خلقت که کمال‌طلبی‌ست در رنج باشم؟ بس نیست ۳۵ سال که لااقل ۳۰ سالش را در این وضع گذراندم؟
بس است
مبانی نظری درمان کمال گرایی pdf

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود مبانی نظری درمان کمال گرایی pdf

درمان کمال گرایی pdf : در روان‌شناسی، کمال‌گرایی یک ویژگی شخصیتی (en) است که خصوصیات آن، با تلاش فرد برای بی‌عیب‌و‌نقص بودن و تنظیم استانداردهایی برای بالاترین سطح ... همه آنچه که باید درباره «کمال گرایی» بدانید! به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، کمال گرایی؛ صفت برخی افراد ا

بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
به گزارش ایسنا، آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که  حجم معاملات که در
#امام_خمینی ره:
و الحاصل: اقلّ مراتب سعادت این است که انسان یک دوره فلسفه را بداند.
تقریرات فلسفه امام خمینی،ج۳،ص۴۷۲______________________________________
أقول:
کمال الانسانی فی الطور الالهی، کمال مطاوعت و معرفت را به همراه دارد که همان کمال سعادت انسانی است.قوله تعالی:((و ما خلقت الجنّ و الانس الا لیعبدون))؛ و عبادت(مطاوعت)فرع بر معرفت ایقانی(معرفت)است. معرفت به معنای علم حضوری به حقایق اشیاء میباشد، لذا حکمت متعالیه که در واقع ترجمه ی شهود عارف به مفهوم و
به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی انجمنیون، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
در گفتگو با سایت اسپورزا بیان کرد: زمانی که به ایران آمدم شگفت زده شدم.
برای حضور در ایران اندکی شک و تردید داشتم، اما فوتبال این کشور اکنون
برای من بسیار جذاب است. مسئولان فدراسیون ایران پیشنهاد وسوسه کننده‌ای
ارائه کردند و سه روز با من در بلژیک مکاتبه کردند تا به ایران بروم و
امکاناتش را بررسی کنم.
ادامه مطلب
پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم
اقدام لازم مبذول نمایند. پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم. با تشکر . ... پیشاپیش از بذل عنایت شما کمال تشکر و سپاس را دارم. ================ ..... قبلاً از همکاری شما سپاسگزاری میگردد. نام و نام خانوادگی.
سپاس از حسن توجه شما
تشکر آخر نامه اداری

نمونه نامه اداری تقدیر و تشکر
معلم و استاد گرامی
ادامه مطلب

این درس چه خواهم آموخت ؟
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ایافق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب

صعود چهل ساله نام کتابی است جالب و خواندنی که بر اساس آمارهای معتبر بین المللی به پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی به رغم همه دشمنی ها و موانع در این چهل سال اخیر می پردازد. مستندات و منابع ذکر شده در این اثر می تواند در مقالات و مباحث پژوهشی و تبلیغی مورد استفاده قرار گیرد:

دریافت فایل pdf و محتوای تبلیغی صعود چهل ساله

روز اول چالش رو با دو رویکرد میتونم توصیف کنمرویکرد عادلانه و کمال گرایانه از دیدگاه کمال گرایانه درواقع هیچ دست اوردی نداشتم چون حتی ابتدای روزم با نقص شروع شداز دیدگاه عادلانه چهارساعت تلاش کردم حتی با وجود نقص و ضربه های سنگینش.اشتباهم خیلی زیاد مربوط میشه به
زیاد خوابیدن
و استفاده زیاد از گوشی
و زود خسته شدن و
بیش از اندازه تفکرات کمالگرایانه داشتن!
گزارش تصویری 
صعود به قله ۵۶۷۱ متری دماوند 
پنج‌شنبه ۹۸/۵/۱۰و جمعه ۹۸/۵/۱۱
گروه کوهنوردی برنا 
فرهنگیان ناحیه یک ساری 
اعضای حاضر گروه:  
آقایان : میرمحمدی، مهدوی، حیدری‌فر‌، علیخانی، رضوی، عطایی‌نژاد‌ها، شهریاری، داداشی. نبوی، سلطانی، فولادی، شعبانی،علامه‌قاسمی
تطویل متاکارپ خانوم جوان که برق گرفتگی شدید باعث قطع شدن و ناقص شدن انگشتانش شده بود با تکنیک الیزاروف انجام شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
اینستاگرام _@bahartebkaran
@bahartebkaran
در نگاه قرآنی، مراحل متعالی و برتری از کمال وجود دارد ، این مراتب از کمال با بهجت و سروری نامتناهی و بیکران همراه است ،  از طرفی انسان نیز موجودی است که شایسته این شادی و رضایت و خشنودی می‌باشد ، لذا انسان سعید که سرور و شادی همیشگی و مستمر دارد هرگز به شادی مقطعی و گذرا دلخوش نبوده و بسنده نمی‌کند.
ادامه مطلب
عمل جراحی دفورمیتی و ناهنجاری های مادر زادی برای جوان25ساله از بندرعباس با تکنولوژی الیزاروف انجام شد.
⚪ آدرس مطب _تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
سایت Www.baharteb.blog.ir
⚫اینستاگرام _ @bahartebkaran

@bahartebkaran
رهبر معظم انقلاب:
من بروجردی را از یاد نمی‌برم و هیچوقت فراموش نمی‌کنم. غالباً هر وقت که بحث شهدا پیش می آید، شهید بروجردی جلوی چشم من است.
آن چیزی که من از شهید بروجردی احساس کردم و یک احترام عمیقی از او در دل من بوجود آورد، این بود که دیدم این برادر با کمال متانت و با کمال نجابت به چیزی که فکر می‌کند مسئولیت و وظیفه است.

سردار شهید حاج ابراهیم همت:
بروجردی شناخته نشد. نه بر ملت ایران و نه بر تاریخ ما شناخته نشده است. تصور من این است که زمان ب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دم خروس یا قسم...کدام را باور کنم
الهیاری
بر رد نیابت عام آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
 استدلال می‌کند آنهم با توجه به اسناد و مدارک حدیث مورد وثوق شیعه
در حالی که 
درک صحیحی از قاعده نفی سبیل ندارد
در کمال حیرت میبینی که با آن همه ادعای فضل و کمال 
یک خواب را دلیل بر نیابت خود می آورد ...
....
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، مجاورت با آب‎های آزاد، نزدیکی به مخازن گاز عسلویه و ذخایر سنگ آهن گل گهر و دسترسی آسان به حمل و نقل ریلی، از جمله مزیت‎های رقابتی شرکت «فولاد هرمزگان» محسوب می‎شود.
ادامه مطلب
دانلود سریال ایرانی حکایت های کمال با لینک مستقیم
Download Iranian Serial Hekayat Haye Kamal
دانلود سریال حکایت های کمال قدرت الله صلح میرزایی
قسمت نهم اضافه شد
منتشر کننده : سایت کافی میکس
ژانر : تاریخی , خانوادگی
سال انتشار : 1398
تعداد قسمت ها : 150 قسمت
کارگردان : قدرت الله صلح میرزایی
بازیگران : محمود پاک نیت, شهره لرستانی, میرطاهر مظلومی, نگار عابدی, فلور نظری, علی مسلمی, محمدرضا شیرخانلو, کاظم هژیرآزاد, شهرام عبدلی, سیروس میمنت, شهین تسلیمی
خلاصه داستان :
با افزایش سهمیه ایران در مرحله گروهی و حضور هر چهار نماینده در این فصل از رقابت ها جایگاه ایران در رده بندی کلی ACL یک پگله ارتقا پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جدیدترین رنگینگ کشورهای آسیایی در لیگ قهرمانان آسیا در حالی بعد از اتمام پلی آف و مشخص شدن چهره 32 تیم حاضر در مرحله گروهی مشخص شد که فوتبال باشگاهی ایران با داشتن هر چهارسهمیه در مرحله گروهی یک پله به نسبت آخرین رنکینگ ارتقا پیدا کرد.
درخشش تیم های استقلال و شهرخودرو در پلی آف ACL2020 و برت
شکستگی شدید فمور بر اثر تصادف در مرد 38ساله از تهران که در محل شکستگی قبلی و قدیمی این اتفاق افتاد که با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب _تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
⚪تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
⚫⚪ Instagram @bahartebkaran

✅ @bahartebkaran
در قسمت جنوبی سلسله جبال الوند همدان کوه یخچال به ارتفاع 3580 متر قرار دارد که به‌عنوان بلندترین نقطه الوند از شمال به قله 3413 متری تاریک دره، از جنوب غربی به قله اردک مردک با 3486 متر ارتفاع، از شرق به قله 2985 متری تخت رستم و بالاخره از جنوب به قلل شاه‌نشین بزرگ و کلاه قاضی منتهی شده و در قسمت شرقی آن آبادی خاکو قرار دارد. 
برای صعود از همدان را به‌طرف دره مرادبیگ در جنوب غربی شهر عبور کرده، وارد آبادی دره مرادبیگ بشوید. با عبور از آبادی، دره طو
با سلام عمل امروز مربوط به کوچولوی دوست داشتنی و عزیزمون که از ناهنجاری های مادر زادی رنج می‌برد با ناهنجاری کلاب فوت (دفورمیتی) که هر دو پا ایشون مشکل داشتند با تکنیک الیزاروف درمان شد.
با سلام خدمت همراهان عزیز.
بیمار عزیز امروز که از کشور عراق مراجعه کردن با آسیب دیدگی دو پا که کامیون از روی آن رد شده بود با تکنیک الیزاروف درمان شد.
⚪ @bahartebkaran 
سکوبندی آزمایشگاه چیست؟یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فعالیتهای شرکت شیمی پژوه سهند، طراحی و ساخت سکوبندی آزمایشگاهی می‌باشد. سکوبندی آزمایشگاهی با هدف آماده کردن فضایی مناسب به عنوان میز کار و برای قرار دادن دستگاهها، شیشه آلات، ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی طراحی شده و به مجموعه کابینت ‌هایی که در هر آزمایشگاه وجود دارد سکوبندی یا میزبندی آزمایشگاه گفته می شود.
ادامه مطلب
شکستگی شدید فمور بر اثر تصادف در مرد 38ساله از تهران که در محل شکستگی قبلی و قدیمی این اتفاق افتاد که با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب _تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
⚫⚪ Instagram @bahartebkaran

✅ @bahartebkaran

یورو فروش :  15،350 تومان
 سکه_امامی :  5,075,000 تومان
مثقال( آبشده)  : 2,243,000 تومان
گرم_18عیار   :  517,182 تومان

دلار تهران نقدی   13820 خریداردلار تهران فردایی ⏳ 13920 فروشنده

1398/11/20    16:30
♻️قیمت جدید ارز خارجی :
نرخ دلار آمریکا در تهران 13.900 نرخ دلار آمریکا در هرات 13.810 نرخ دلار امریکا در سلیمانیه 13.960 نرخ دلار امریکا در صرافی ملی 13.500 نرخ دلار امریکا در سامانه نیما 12.644 نرخ پوند انگلیس 17.970 توماننرخ لیر ترکیه 2.310 درهم امارات 3.780 دینار عراق 11.350
  سکه نق
علی بن حسین ع. میفرمود همانا شناسایی به . کمال دین مسلمان یعنی علامت کمال دینش ترک کردن  سخنی است که باو مربوط نیست  کسی مجادله و خویشتن داری و صبر و حسن خلق  35 پیغمبر ص فرمود شبیه ترین شما را بمن بشما خبر ندهم گفتندرا یا رسول الله فرمود نیکو خلق شما ونرم جانب ترین شما یعنی کسیکه مردم از ناحیه او ازار نونیکوترین شمانسبت ودوستارترین شمابرادران دینینش را    وصابرترین شما بر حق و خشم فرو برنده ترین شما و خوش گذشت ترین و انصاف دهنده ترین شما از خو
اگر دوستم داری تمام و کمال دوست بدار
نه زیر خطی از سایه‌ روشن
اگر دوستم داری سیاه و سفیدم را دوست بدار
و خاکستری و سبز و طلایی و درهم
روز دوستم بدار
شب دوستم بدار
و در بامداد با پنجره‌‌ای باز
اگر دوستم داری مرا تکه ‌تکه نکن
تمام و کمال دوستم بدار 
یا اصلا دوستم ندار...
| هوگو ماوریس کلاوس |
سحرگاه روز پنج‌شنبه، هشتم شهریور ماه، حدود ساعت ۴:۲۰، جمع ۸ نفره‌ی ما از محل دانشگاه حرکت کرد و زیر پل لشگرک مربی گروه، جناب آقای کلهر به جمع ما اضافه شدند. بعد از اقامه‌ی نماز در مسجدی در عوارضی جاده، به راه ادامه دادیم و ترافیک چند کیلومتری تا امام‌زاده هاشم، فرصتی بود برای صرف صبحانه‌ داخل ماشین. بعد از امام‌زاده دیگه به ترافیک نخوردیم و حدود ساعت ۸ صبح به جایی رسیدیم که باید مینی بوس را ترک میکردیم و سوار ماشین‌های آف‌رود میشدیم تا م
⚪شکستگی فمور و تیبیا شدید آقای 54ساله از آستارا که بدنبال برخورد دیسک تراکتور به تیبیا و فشار به فمور این حادثه پیش اومد. و با تکنیک الیزاروف درمان شد.
وبسایت
Www.baharteb.blog.ir
@bahartebkaran

چهارشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۱، ۰۷:۱۳ ب.ظ
در کمال نا باوری وبلاگ را از دست کثیف هکر ِ زشت و سیاه ِ بد ادا درش آوردیم !دی:از جناب شیرازی مدیر بلاگفا کمال تشکر را دارم ....فقط مانده ام انگیزه ی هکر جان واقعن ازقفل شکانی  این خلوت کده ای که چیز با ارزشی برای دیگران درش پیدا نمی شود چه بوده ؟/؟ گرچه وبلاگ ها به باد داده ام ولی این تنها دارایی ِ حرف های دلم را که  به دور از نگاه های تیزبود  سخت بود از دستش بدهم .از دوستان پیگیر در این رابطه هم ممنونم
اینجا هنوز تابستان است. تابستان داغ و کوفتی 2010 که هلند لعنتی به فینال جام جهانی اش صعود کرد. هنوز پاییز در راه مانده و ما داریم کم کم نگرانش می شویم.
کجا مانده؟ چرا هنوز به خانه هامان هجوم نیاورده و همه را اسیر گلو درد و آبریزش بینی نکرده؟ چرا شهر را خیس و خالی از آدم نکرده؟ مگر نمی داند ما از آدم ها بدمان می آید و از دانشکده جدید و از آب انبه و پیاده روی و شامپوی تخم مرغی؟ شاید فهمیده که ما از خود پاییز هم بدمان می آید و برای همین قهر کرده؟
پاییزی
عمل امروز صبح مربوط میشه به نوجوان موتور سوار که بعلت حرکت نمایشی با زمین خوردن شکستگی فالنکس 2 شده، که با پین این مشگل در بیمار عزیزمون حل شد.جهت تعیین وقت و معاینه با شماره تلفن های زیر مطب تماس حاصل فرمائید.آدرس مطب _تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178وبسایت Www.baharteb.blog.irInstagram > @bahartebkaranTelegram > @bahartebkaran
جزوه کامل انتقال جرم الهام شکری

دانلودفایل

Search ResultsWeb results
جزوهpdf کامل انتقال جرم الهام شکری :: فروش فایل پی دی افfillekade.blog.ir › جزوهpdf-کامل-انتقال-جرم-الهام-ش...Translate this pageجزوه کامل انتقال جرم الهام شکری دانلودفایل جزوه کامل انتقال جرم الهام شکریpdf - دانلود کتاب - وبلاگ گردی ketabpdfdownload.webloggardi.ir › post29350 Translate ...
جزوه کامل انتقال جرم الهام شکریpdf :: دانلود کتابketabpdfdownload.blog.ir › جزوه-کامل-انتقال-جرم-ا...Translate this pageYour page is not mobile-friendly.Jan 22, 1999 - با س
هر بازی جام حذفی کشوری و یا دسته ای، برخلاف مسابقات لیگ که تنها 1 امتیاز تجربه دارد، این مسابقات 2 امتیاز تجربه دارند. و هر مسابقه جام های چالشی هم 0.5 امتیاز تجربه دارند تیم ها در ابتدا بر اساس دسته ای که در فصل حاضر در آن بازی می کنند رتبه بندی شده و سپس در هر دسته طبق ترتیب زیر رتبه بندی می شوند:- تیم های فعال (با صاحب) سقوط کرده از دسته بالاتر.- تیم های فعالی که نه از دسته بالاتر سقوط کرده اند و نه از دسته پایینتر صعود کرده اند.- تیم هایی که خودشا
من خوبم، کار هم... ولی به قول الف نباید تو این مرحله ساکن بشم و اهدافااصلیم رورکنار بذارم چون اگه بمونم و به همین قانع بشم، دو سال بعد این کار دیگه راضیم نمیکنه...باید به این آرامش نسبی به چشم یه پلتفرم نگاه کنم برای صعود بعدیم. دارم براش تلاش میکنم.
شکستگی بر اثر تصادف 
شکستگی شدید ساق پا باز بر اثر تصادف که یک جوان موتور سوار که آسیب شدیدی دیده بود با تکنیک الیزاروف درمان شد، تیم جراحی ما نادرترین جراحی هارا انجام می‌دهد، با متخصصین و کارشناسان آموزش دیده در روسیه و اتریش_ آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410 _ تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178 _ سایت Www.baharteb.blog.ir 
اینستاگرام _@bahartebkaran 
شکستگی شدید تیبیا و آسیب شدید زانو بر اثر افتادن از ارتفاع که استخوان شکسته پوست را پاره کرد و با جراحت زیاد همراه بود که با تکنولوژی الیزاروف انجام شد.
⚪وبسایت Www.baharteb.blog.ir
Instagram @bahartebkaran
Telegram
⚫ @bahartebkaran
پیراهن تیم لیورپول
در سال 1892 هولدینگ اجاره زمین را بالا برد. آنها تصمیم گرفت آنفیلد رود را ترک کنند و یک زمین در آن نزدیکی بخرند تا از آن پس بازی های خانگی شان را در آن انجام دهد.پس از آن، جان هولدینگ باشگاه لیورپول اف.سی را تاسیس کرد که در ورزشگاه آنفیلد بازی می کرد.
اولین تیم لیورپول که در سال 1892 بنیاد نهاده شد، فقط از بازیکنان اسکاتلندی تشکیل شده بود که با پیراهن های آبی – سفید بازی می کردند، و تازه در سال 1894 رنگ پیراهن آنها به قرمز تغییر کرد
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
إن استرشدْتَ أُرشدت، وإن طلبت وجدت
ای شیعه ما اگر خواستار رشد و کمال معنوی باشی هدایت می‌شوی، و اگر طلب کنی می‌یابی.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 509 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482بحار الأن
درود به شما همراهان گرامی،
عمل امشب مربوط به یکی از مدافعان حرم است که خمپاره باعث قطع انگشتان فالنکس شده بود، لذا جهت افزایش طول انگشت و کاشت ناخن (پیوند طبیعی ناخن) با تکنیک الیزاروف در مرحله اول درمان شد، و در مرحله دوم پیوند طبیعی ناخن صورت می‌گیرد.
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «مهرام» قصد دارد پس از 16 سال، بر میزان سرمایه خود بیافزاید و رقم آن را از 35 میلیارد ریال به 250 میلیارد ریال برساند. هدف این شرکت از افزایش سرمایه، بهبود و اصلاح ساختار مالی ضمن رعایت الزامات کفایت سرمایه و همچنین دستیابی به وضعیت مساعدتری از لحاظ نقدینگی و سرمایه در گردش است.
ادامه مطلب
این شخص کمال سرابندی اهل سیستان و بلوچستان است. او ۱۸ دکترا و ۳ پروفوسورا در رشته های ریاضی، رادار و الکترونیک دارد. در جهان هر کس بخواهد در این سه رشته پروفوسورا بگیرد، او باید تایید کند. وی اولین مخترع هواپیمای رادار گریز بدون سرنشین است. کمال سرابندی استاد دانشگاه میشیگان شیکاگو، مشاور ناسا و رییس بزرگترین آزمایشگاه جهان است.

بیاییدبیاییدتا همگان بر سر همرطل گران* بکوبیمو از نداشته هایمبه سرابی پناه ببریمیا از عمق چاهبه عکس ماه صعود کنیمبیاییدبیاییدشعر مهتاب را در دلهایمانتا ابد حفظ کنیمو از بر عشق بسراییم. 
رطل گران: کنایه از پیاله و پیمانه بزرگ است
آیا من به کمال گرایی مبتلا شدم ؟ کمال گرایی من
رو حرکت میدهد یا متوقف میکند؟ این که در زندگی خود سعی کنید که کار خود را به
درستی انجام دهید چیز درستی است و میتواند شمارا به موفقیت برساند و به هیچ شکل
شما را در شروع مسیر رها نمیکند اما این تا زمانیست که مبتلا به مشکل کمال گرایی
نشده باشید . اما از کجا میفهمید که فقط در حال تلاش به بهترین شکل هستید یا در
چرخه کمال گرایی گیر کرده اید ؟ اصلا کمال گرایی چیست و آیا به من آسیب میزند؟ یا
باعث رشد من میشود
روزی یک کوهنورد معمولی تصمیم گرفت قله اورست را فتح کند، اما او هر بار ناکام بر می گشت، تا جایی که وقتی سال چهارم فرا رسید و او از چهارمین صعود به اورست نیز باز ماند، مسوولان کوهنوردی به سراغش رفتند و گفتند: هی جوان، می بینی که نمی توانی به قله برسی، بهتر نیست از این فکر خارج شوی؟
ادامه مطلب
آدمای کمال گرا همیشه دنبال تغییرات بزرگن که بتونن از نو شروع کنن یا دنبال تغییرات بزرگ ایجاد کردن که فکر کنن مفیدن. ولی مساله اینه همین تغییرات بزرگ نهایتا با کارای کوچیک انجام میشه... این همونجاییه که کمال گراها دچار اشتباه میشن... اونا معنای کار کوچیک رو نمیفهمن و نمیدونن تاثیرش چقدر زیاده... تهش میشن اهمال کار... راهش اینه که خودمون رو با تغییرات کوچیک راضی نگه داریم و اسنمرار داشته باشیم روشون تا کم کم تغییرات بزرگ سر و کله شون پیدا بشه.
صعود به قلّه
کسیکه به ورزش کوهنوردی می پردازد هدفش رسیدن به مکانی مرتفع است که بالاتر از آنجا ، جایی نیست و برای رسیدن به آنجا هم نیازمند همّت است و هم محتاج  به تلاش و کوشش ، به تعبیر دیگر اگر انسان در رفتن به کوه ، دور نمایی را برای خود در نظر نگیرد و فقط راه برود ، شاید از رسیدن به بالای کوه باز بماند و اگر دور نمایی را در نظر داشته باشد و برای رسیدن به آن تلاش نکند ، باز هم از دست یابی به بلندای کوه باز می ماند .
این صعود به قلّه ، تنها مخصوصِ ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها